Spotkanie informacyjne w Pruszkowie – relacja

26 czerwca w Pruszkowie odbyło się inspirujące spotkanie informacyjne dotyczące „Ekozmiana – Mazowieckie PES na Zielonej Drodze„. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i podzielili się swoją energią oraz pomysłami!

Spotkanie było doskonałą okazją do omówienia kluczowych celów naszego projektu, który ma na celu wspieranie podmiotów ekonomii społecznej w Mazowieckiem w przechodzeniu na ekologiczne i zrównoważone praktyki. Rozmawialiśmy o tym, jak możemy wspólnie działać na rzecz ochrony środowiska, promować zielone technologie i wdrażać ekologiczne rozwiązania w naszych organizacjach.

Dzięki  pytaniom i konstruktywnym dyskusjom, spotkanie było niezwykle owocne. Cieszymy się, że mogliśmy usłyszeć rożne opinie i propozycje. Jesteśmy przekonani, że współpraca w ramach „Ekozmiany” przyniesie wiele pozytywnych zmian i pomoże nam wszystkim działać na rzecz lepszej przyszłości.

Jeśli nie mogliście być z nami w Pruszkowie, nie martwcie się! Wkrótce ogłosimy kolejne terminy spotkań w innych miejscowościach Mazowsza. Śledźcie nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco.

EkoZmiana 🌍💚

#Mazowszepomaga #MCPSpomaga #MCPS #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #SRCP