O Projekcie

Menu

Więcej informacji?

+ 48 330 87 82

Nasz zespół służy wszystkimi informacjami, dowiedz się więcej

Informacje o projekcie EkoZmiana

Witaj na stronie „EKOzmiana – Mazowieckie PES na zielonej drodze”!

Jesteśmy zespołem zaangażowanych osób, których celem jest stworzenie pozytywnych zmian w obszarze zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i ekologii. Nasza inicjatywa skupia się na wsparciu Podmiotów Ekonomii Społecznej (PES) w Mazowszu, by razem tworzyć przyszłość, w której ekologia i zrównoważony rozwój odgrywają kluczową rolę.

Nasze główne cele to:

Działamy w partnerstwie z Województwem Mazowieckim, które sfinansowało zadanie publiczne. Nasze projekty szkoleniowe i edukacyjne prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, a nasze działania oparte są na praktycznej wiedzy i interaktywnych warsztatach.

Przyłącz się do nas w tej inspirującej podróży ku zrównoważonemu rozwojowi i ekologicznym zmianom. Wspólnie tworzymy przyszłość, w której ekologia staje się fundamentem naszych działań, a świadomość ochrony środowiska przenika wszystkie sfery życia.

Dołącz do nas w „EKOzmianie” i bądź częścią pozytywnej transformacji

Cel projektu

Naszym głównym celem jest podniesienie poziomu wiedzy specjalistycznej oraz praktycznej wśród 150 mazowieckich Podmiotów Ekonomii Społecznej (PES) w obszarze ochrony środowiska naturalnego, transformacji energetycznej oraz zapobiegania negatywnym zmianom klimatu. Pragniemy także przygotować 50 PES do wdrożenia proekologicznych zmian w ich działaniach w okresie od 01.06.2023 do 31.12.2024.

Projekt „EkoZmiana Mazowieckie PES na zielonej drodze” jest naszą odpowiedzią na współczesne wyzwania związane z ochroną środowiska i tworzeniem zrównoważonej przyszłości. W ramach zadania pn. „Zielona ekonomia społeczna” koncentrujemy się na trzech kluczowych obszarach:

Chcemy, aby mazowieckie PES stały się liderami w dziedzinie ekologii i zrównoważonego rozwoju. W ramach naszego projektu, będziemy dążyć do zdobywania wiedzy oraz wspierania praktycznych działań, które przyczynią się do tworzenia bardziej przyjaznej dla środowiska gospodarki i społeczeństwa.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych PES z Mazowsza do aktywnego uczestnictwa w projekcie. Wspólnie możemy zmieniać świat na lepsze, krok po kroku, w kierunku zielonej przyszłości!

#EkoZmiana #MazowieckiePES #ZielonaDroga #ZrównoważonyRozwój #OchronaŚrodowiska

Finansowanie

„Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”

Jesteśmy dumni, że nasze przedsięwzięcie jest realizowane dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Województwa Mazowieckiego. To świadczy o zaangażowaniu i zrozumieniu, jak istotne są projekty mające na celu tworzenie pozytywnych zmian w naszym regionie. Dzięki tym środkom możemy skutecznie działać na rzecz zrównoważonego rozwoju, ekologii i edukacji wśród Podmiotów Ekonomii Społecznej. Razem tworzymy przyszłość, w której troska o naszą planetę idzie w parze z rozwijającą się społecznością.

Szkolenia

Zapraszamy do udziału w naszych inspirujących szkoleniach w ramach projektu „EKOzmiana – Mazowieckie PES na zielonej drodze„! Nasze szkolenia to nie tylko okazja do zdobycia specjalistycznej wiedzy, ale także możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości.

 

Nasi eksperci poprowadzą cię przez trzy kluczowe obszary: ochrony środowiska naturalnego, transformacji energetycznej oraz zapobiegania negatywnym zmianom klimatu. Dzięki praktycznym warsztatom i interaktywnym zajęciom, zdobędziesz konkretne umiejętności, które będziesz mógł wdrożyć w swoim Podmiocie Ekonomii Społecznej.

 

Finansowanie naszego projektu pochodzi ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego, co jest dowodem na nasze zobowiązanie do tworzenia realnych zmian w naszym regionie. Razem tworzymy wspólnotę świadomych i zaangażowanych liderów zmiany.

 

Dołącz do nas, aby tworzyć przyszłość, w której ekologia, zrównoważony rozwój i wiedza stają się fundamentem naszych działań.

Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego