Szkolenie w Zbuczynie
Za nami (7, 8, 14, 15.05 maja br.) szkolenie w ramach projektu „EkoZmiana – mazowieckie PES na zielonej drodze 2.0”, a naszym kolejnym przystankiem był Zbuczyn. Podczas spotkań nasz trener dzielił się praktyczną wiedzą na temat wdrażania proekologicznych rozwiązań. Szkolenie to nie tylko teoria, ale przede wszystkim przestrzeń do inspirujących dyskusji i cennej wymiany doświadczeń. Ogromnie cieszy nas widok Podmiotów Ekonomii Społecznej , dla których dbałość o planetę staje się naturalnym elementem codziennego działania.
Co jest naszym priorytetem?
Program Zielonej Ekonomii Społecznej stawia na realne podnoszenie kompetencji w trzech kluczowych obszarach:
- Ochrona środowiska i dbanie o naturę,
- Transformacja energetyczna w praktyce,
- Przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.
Nasz cel: Chcemy wyposażyć mazowieckie podmioty ekonomii społecznej w narzędzia niezbędne do budowania przyszłości opartej na zrównoważonym rozwoju.
Dziękujemy PES z gminy Zbuczyn za aktywne uczestnictwo oraz gorąco zapraszamy kolejne organizacje do wejścia na naszą „zieloną ścieżkę”! 🌍🌞







