Szkolenie w Zbuczynie

Za nami (7, 8, 14, 15.05 maja br.) szkolenie w ramach projektu „EkoZmiana – mazowieckie PES na zielonej drodze 2.0”, a naszym kolejnym przystankiem był Zbuczyn. Podczas spotkań nasz trener dzielił się praktyczną wiedzą na temat wdrażania proekologicznych rozwiązań. Szkolenie to nie tylko teoria, ale przede wszystkim przestrzeń do inspirujących dyskusji i cennej wymiany doświadczeń. Ogromnie cieszy nas widok Podmiotów Ekonomii Społecznej , dla których dbałość o planetę staje się naturalnym elementem codziennego działania.

Co jest naszym priorytetem?

Program Zielonej Ekonomii Społecznej stawia na realne podnoszenie kompetencji w trzech kluczowych obszarach:

  • Ochrona środowiska i dbanie o naturę,
  • Transformacja energetyczna w praktyce,
  • Przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Nasz cel: Chcemy wyposażyć mazowieckie podmioty ekonomii społecznej w narzędzia niezbędne do budowania przyszłości opartej na zrównoważonym rozwoju.

Dziękujemy PES z gminy Zbuczyn za aktywne uczestnictwo oraz gorąco zapraszamy kolejne organizacje do wejścia na naszą „zieloną ścieżkę”! 🌍🌞