EKOzmiana: Razem dla Zrównoważonej Przyszłości! 🌱🏙🚀

Ciechanów – serdeczne podziękowania za otwartość i gościnę! 👏👍💪 Starostwo Powiatowe w Ciechanowie stało się gospodarzem naszego spotkania, a to napełniło nas radością. Dla nas EKO to nie tylko literki – to istotna część naszej świadomości, która się rozwija!

Cieszymy się, że kolejny raz możemy doświadczyć, jak ekologia staje się coraz bardziej istotnym elementem naszego życia. A teraz, aby jeszcze lepiej usystematyzować naszą wiedzę i pogłębić nasze umiejętności, ruszamy z cyklem szkoleń w dziesięciu kluczowych obszarach.

Jeśli jesteś osobą prowadzącą Podmiot Ekonomii Społecznej w powiatach Ciechanów, Płoński, Pułtusk, Mława, Żuromin – mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Zgłoś swoją chęć uczestnictwa w programie szkoleniowo-doradczym prowadzonym przez naszego lokalnego animatora EKOzmiany, Pawła Pyrzyńskiego. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj!

EKO to nie tylko odpowiedzialność, to także radość! 🌞🌍 Od małych kroków po wielkie projekty – razem tworzymy przyszłość, która jest przyjazna naszej planecie i ludziom. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i pozytywną energię!

#Mazowszepomaga #MCPSpomaga #MCPS #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #SRCP