EKOzmiana Edukuje: Szkolenia dla PES w Akcji! 🌱📚🚀

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami entuzjastycznymi wieściami! 🌼🌞 Szkolenia dla Podmiotów Ekonomii Społecznej w ramach projektu EKOzmiana właśnie wystartowały, i to z impetem! 👩‍🏫🏃‍♀️🏃‍♂️

Pierwsza grupa entuzjastów z Radomia aktywnie uczestniczy w zdobywaniu bezcennej wiedzy z obszaru ekologii. To niesamowicie inspirujący moment, kiedy pasjonaci z różnych sfer gospodarki społecznej gromadzą się, aby zgłębić tajniki zrównoważonego rozwoju, ekologicznych praktyk biznesowych i sposobów na tworzenie pozytywnego wpływu na naszą planetę.

Szkolenia stanowią kluczowy element naszego projektu EKOzmiana. Dają nam możliwość nie tylko przyswojenia wiedzy, ale także wymiany doświadczeń i pomysłów na przyszłe ekologiczne inicjatywy. To nasza inwestycja w lepszą przyszłość, w której ekologia i ekonomia idą ramię w ramię.

Jesteśmy dumni z pierwszej grupy uczestników, którzy są w trakcie zdobywania umiejętności niezbędnych do tworzenia zmian na lepsze. To dopiero początek, a już teraz widzimy ogromny potencjał. Niech ta ekologiczna energia towarzyszy nam na każdym etapie naszej EKOzmiany!

#Mazowszepomaga #MCPSpomaga #MCPS #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #SRCP